BLOG

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

FAKTURA ZA PRZEJAZD WYSTAWIANA PRZEZ KIEROWCĘ

Wprowadziliśmy kolejne zmiany ułatwiające rozliczenia z klientami za przejazdy. Dodaliśmy do Systemu moduł generujący faktury. Wybrane możliwości:


  • Na życzenie klienta w taksówce kierowca wystawia fakturę.

  • Klient otrzymuje powiadomienie SMS lub e-mail wraz z linkiem do pobrania dokumentu w formacie PDF.

  • Po wprowadzeniu przez kierowcę numeru NIP klienta, dane firmowe uzyskiwane są automatycznie dzięki integracji z GUS.

  • Numeracja faktur jest osobna dla każdego kierowcy.

  • Faktura może zostać wystawiona za usługę jednorazowo zrealizowaną lub dołączona do faktury zbiorczej.

  • Wystawione faktury są dostępne w rejestrze.

INTEGRACJA Z TAXI BUTLER

Zakupione przez Ciebie urządzenia Taxi Butler umieścisz w restauracjach, pubach, barach oraz np. recepcjach hotelowych. Wszędzie tam gdzie szansa, że klient będzie potrzebował taksówki jest największa. Po kliknięciu jednego przycisku zostaje złożone zamówienie, które natychmiast przekazywane jest do Systemu Tiskel. Więcej na:


www.taxibutler.com

INTEGRACJA Z BOOKING.COM

Właśnie zakończyliśmy prace związane z integracją naszych rozwiązań z platformą Booking.com. Od teraz jeśli Twoja firma taxi współpracuje z Booking.com, zlecenia tam składane będą trafiać do systemu Tiskel automatycznie. Połączenie pozwala również na edycję oraz anulowanie zamówień.

ZAUFAŁA NAM NAJWIĘKSZA FIRMA TAXI W POLSCE!

Z radością informujemy, że największa firma taxi w Polsce - Taxi 400 400 - wybrała nasze rozwiązania. Chcesz wiedzieć więcej o redukcji kosztów call-center, wejdź na: 


wirtualnydyspozytor.pl

WIRTUALNY DYSPOZYTOR

Zapraszamy do zapoznania się z nową usługą: Wirtualny Dyspozytor. Nasi Klienci obsługują co miesiąc kilkadziesiąt tysięcy połączeń z jego pomocą.


Więcej szczegółów na stronie internetowej: 


wirtualnydyspozytor.pl

NOWE NARZĘDZIE DO ZARZĄDZANIA PROMOCJAMI

Wprowadziliśmy nowe narzędzie, które pozwala zarządzać akcjami promocyjnymi w naszym Systemie. Teraz możesz tworzyć promocje dla swoich klientów w oparciu o kody rabatowe.

 

Przykład zastosowania:

 

Twoja firma taxi jest sponsorem dużego wydarzenia. Jego uczestnicy otrzymują na biletach informację o specjalnym kodzie rabatowym. Kod rabatowy użyty w aplikacji mobilnej klienta lub podany dyspozytorowi podczas telefonicznego zamówienia uprawnia do zniżki na kurs.

Zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

GORĄCE OCZEKIWANIA NA ZMIANĘ PRZEPISÓW (1 STYCZNIA 2020 roku)!

Otrzymujemy coraz więcej zapytań dotyczących nadchodzących zmian w przepisach - LEXUBER. Śledzimy na bieżąco każde nowe informacje jakie pojawiają się w tym temacie. Równocześnie dajemy gwarancję tego, że nasze rozwiązanie jest i zawsze będzie aktualne i zgodne z wymaganiami czy to naszych Klientów czy Ustawodawcy.

Pragnę zwrócić uwagę na fakt, że przepisy, nad którymi pracują obecnie nasi posłowie obowiązują już np. na Łotwie, gdzie obsługujemy firmę liczącą ponad 1000 aut. Dostosowaliśmy tam System Tiskel do lokalnych wymagań dzięki czemu nasz Klient mógł zachować ciągłość w działaniu. Aplikacja mobilna pełni tam również funkcję taksometru a klient po zrealizowanym zleceniu otrzymuje rachunek na adres e-mail. Wszelkie dane niezbędne do odtworzenia sposobu naliczenia płatności są kolekcjonowane w naszym Systemie na wypadek kontroli.

Sytuacja prawna dotycząca rynku taxi w Anglii jest równie ciekawa i podobnie jak w Polsce budzi wiele emocji. Tam właściciele firm taksówkowych muszą dbać o zachowanie odpowiednich procedur podczas przekazywania zleceń do kierowców. W maju 2017 roku reklamacja jednego z klientów, powołującego się na nowe przepisy, spowodowała wewnętrzną kontrolę w firmie, która to zakończyła się sprawą w sądzie. Dostawca oprogramowania dla tej firmy musiał wtedy wykazać, że jego system wysyła zlecenia zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.

Działając nie tylko w Polsce ale i za granicami naszego kraju rozumiemy jak ważne jest utrzymywanie systemu w zgodności z panującymi przepisami. Ze swojej strony gwarantuję, że zanim wskazane wytyczne zaczną obowiązywać będą już one zaimplementowane i przetestowane w naszym rozwiązaniu.


Tomasz Dobosz

Zapoznaj się z nową Ustawą.

PODSUMOWANIE TARGÓW W WIELKIEJ BRYTANII

Właśnie wróciliśmy z Wielkiej Brytanii, Milton Keynes gdzie odbywały się targi taksówkowe PHTM EXPO 2019. Jesteśmy zbudowani tym, że mogliśmy wziąc w nich udział. Dzięki organizatorom wydarzenia, rok za rokiem, każda firma związana z rynkiem taksówkowym może zaprezentować swoje rozwiązania. Mnóstwo firm, mnóstwo osób zaangażowanych w biznes taxi - dwa pracowite dni.

Byliśmy oczywiście dobrze przygotowani i spodziewaliśmy się zainteresowania naszymi rozwiązaniami, ale jesteśmy wciąż pod wrażeniem tego jak popularne było nasze stanowisko. PHTM EXPO 2019 było miejscem, w którym zaprezentowaliśmy szczegółowo nasze Oprogramowanie ponad 20 razy. Poskutkowało to nowymi kontraktami oraz objęciem kilku zainteresowanych firm okresem testowym.

Tym wszystkim, którzy poswięcili nam swój czas: dziękujemy i zapraszamy do śledzenia naszych działań. 

TARGI 2019 DZIEŃ TECHNICZNY!

Przygotowania do targów PHTM 2019 w Wielkiej Brytanii! Wydruki gotowe.

CZAS NA ZMIANY!

Rok 2018 był dla nas bardzo pracowity. Dołączyła do nas między innymi SAWA TAXI z Warszawy oraz GREENCAB TAXI z Łodzi. Na Łotwie zaufała nam firma PANDACAB posiadająca ponad 1300 aut!

 

W czerwcu prezentujemy nasze rozwiązania na targach PHTM EXPO 2019 w Wielkiej Brytanii. Zapowiada się ciekawie!

 

Nie stój w miejscu - DOŁĄCZ DO NAS!

KIOSK - NOWY PRODUKT!

Z przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy produkt służący do zamawiania taxi - KIOSK. Specjalnie przygotowany, solidnie wykonany stojak stanowi idealną reklamę Twojej firmy w miejscach takich jak: hotele, restauracje czy lotniska. Dostępne są dwa modele stojaków. Więcej dowiesz się w zakładce PRODUKTY.

Dane adresowe

Tiskel Sp. z o.o.

50-319 Wrocław

ul. Bolesława Prusa 1/31

Dane kontaktowe

biuro@tiskel.com

0048 796 024 370

0044 3333 580 780 (English)

  • Facebook

NIP: 898-220-45-46

REGON: 022216190
Kapitał zakładowy: 405 000,00 PLN

Skorzystaj również z czata dostępnego na stronie. Czekamy na Twój kontakt! Zmieniaj swoją firmę taxi z nami.