top of page
taxi-car.png

BLOG

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

7.10.21, 10:30

TARGI TAXI W SZKOCJI / STPH EXPO 2021

Kolejne targi za nami, tym razem w Szkocji, Glasgow. Bardzo pracowity miesiąc w Wielkiej Brytanii. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za poświęcony czas i zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej.

prints-cropped_edytowane.jpg

1.10.21, 13:20

TARGI W LONDYNIE / LPHCA ROAD SHOW 2021

Tym razem byliśmy obecni na targach w Londynie, Heathrow. Prezentacja naszych rozwiązań podczas LPHCA ROAD SHOW cieszyła się dużym zainteresowaniem. 

Widzimy się już wkrótce w Szkocji. Do zobaczenia!

prints-cropped_edytowane.jpg

20.09.21, 13:00

TARGI TAXI W ANGLII / PHTM 2021

Nasza obecność na targach PHTM 2021 w Anglii przyniosła swoje efekty. Kolejne dwie podpisane umowy. Odpowiednie przygotowanie nowego produktu tiskelcloud.com pozwala nam spełniać wymagania klientów z Wielkiej Brytanii. To cieszy, bo produkt ten rozwijany był przez ostatnie dwa lata.

prints-cropped_edytowane.jpg

1.04.21, 13:19

WIRTUALNY DYSPOZYTOR. PODSUMOWANIE ROKU DZIAŁANIA

WIRTUALNY DYSPOZYTOR!

Docierają do nas informacje o kolejnych rozwiązaniach pojawiających się na rynku, które próbują naśladować wprowadzoną przez nas usługę na rynku taxi: Wirtualnego Dyspozytora.

PAMIĘTAJ ŻE

+ Nasza usługa Wirtualnego Dyspozytora działa z powodzeniem w wielu firmach taxi w całej Polsce od 1,5 roku.

+ Rozwiązanie jest w całości stworzone przez naszą firmę, dzięki wykwalifikowanemu zespołowi na stałe zatrudnionych programistów.

+ Opisujemy na stronie podstawowe funkcje usługi. Jak spowodować, żeby Twoja firma taxi za pomocą Wirtualnego Dyspozytora obsługiwała ruch telefoniczny dowiesz się w bezpośredniej rozmowie z nami.

PRZEJRZYSTY I DOSTĘPNY CENNIK!


Opłata za korzystanie z usługi: 0,31 zł / zlecenie netto

NIE UKRYWAMY FIRM, KTÓRE KORZYSTAJĄ Z NASZYCH USŁUG

Nasze rozwiązanie jest sprawdzone. Działa w największych firmach w Polsce przyjmując łącznie prawie 500.000 zleceń miesięcznie. Liczba ta rośnie z miesiąca na miesiąc.

Zaufały nam największe firmy na rynku taxi:
Lider Taxi
Tele Taxi Łódź
Ryba Taxi Wrocław

Sawa Taxi Warszawa

Ty też zaufaj naszemu doświadczeniu, więcej informacji uzyskasz klikając w poniższy link:


www.wirtualnydyspozytor.pl

prints-cropped_edytowane.jpg

18.12.20, 10:39

FAKTURA ZA PRZEJAZD WYSTAWIANA PRZEZ KIEROWCĘ

Wprowadziliśmy kolejne zmiany ułatwiające rozliczenia z klientami za przejazdy. Dodaliśmy do Systemu moduł generujący faktury. Wybrane możliwości:


  • Na życzenie klienta w taksówce kierowca wystawia fakturę.

  • Klient otrzymuje powiadomienie SMS lub e-mail wraz z linkiem do pobrania dokumentu w formacie PDF.

  • Po wprowadzeniu przez kierowcę numeru NIP klienta, dane firmowe uzyskiwane są automatycznie dzięki integracji z GUS.

  • Numeracja faktur jest osobna dla każdego kierowcy.

  • Faktura może zostać wystawiona za usługę jednorazowo zrealizowaną lub dołączona do faktury zbiorczej.

  • Wystawione faktury są dostępne w rejestrze.

prints-cropped_edytowane.jpg

15.10.20, 23:30

INTEGRACJA Z TAXI BUTLER

Zakupione przez Ciebie urządzenia Taxi Butler umieścisz w restauracjach, pubach, barach oraz np. recepcjach hotelowych. Wszędzie tam gdzie szansa, że klient będzie potrzebował taksówki jest największa. Po kliknięciu jednego przycisku zostaje złożone zamówienie, które natychmiast przekazywane jest do Systemu Tiskel. Więcej na:


www.taxibutler.com

prints-cropped_edytowane.jpg

30.09.20, 00:30

INTEGRACJA Z BOOKING.COM

Właśnie zakończyliśmy prace związane z integracją naszych rozwiązań z platformą Booking.com. Od teraz jeśli Twoja firma taxi współpracuje z Booking.com, zlecenia tam składane będą trafiać do systemu Tiskel automatycznie. Połączenie pozwala również na edycję oraz anulowanie zamówień.

prints-cropped_edytowane.jpg

2.09.20, 22:40

ZAUFAŁA NAM NAJWIĘKSZA FIRMA TAXI W POLSCE!

Z radością informujemy, że największa firma taxi w Polsce - Taxi 400 400 - wybrała nasze rozwiązania. Chcesz wiedzieć więcej o redukcji kosztów call-center, wejdź na: 


wirtualnydyspozytor.pl

prints-cropped_edytowane.jpg

18.08.20, 21:00

WIRTUALNY DYSPOZYTOR

Zapraszamy do zapoznania się z nową usługą: Wirtualny Dyspozytor. Nasi Klienci obsługują co miesiąc kilkadziesiąt tysięcy połączeń z jego pomocą.


Więcej szczegółów na stronie internetowej: 


wirtualnydyspozytor.pl

prints-cropped_edytowane.jpg

27.08.19, 14:00

NOWE NARZĘDZIE DO ZARZĄDZANIA PROMOCJAMI

Wprowadziliśmy nowe narzędzie, które pozwala zarządzać akcjami promocyjnymi w naszym Systemie. Teraz możesz tworzyć promocje dla swoich klientów w oparciu o kody rabatowe.

 

Przykład zastosowania:

 

Twoja firma taxi jest sponsorem dużego wydarzenia. Jego uczestnicy otrzymują na biletach informację o specjalnym kodzie rabatowym. Kod rabatowy użyty w aplikacji mobilnej klienta lub podany dyspozytorowi podczas telefonicznego zamówienia uprawnia do zniżki na kurs.


Zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

prints-cropped_edytowane.jpg

26.07.19, 11:48

GORĄCE OCZEKIWANIA NA ZMIANĘ PRZEPISÓW (1 STYCZNIA 2020 roku)!

Otrzymujemy coraz więcej zapytań dotyczących nadchodzących zmian w przepisach - LEXUBER. Śledzimy na bieżąco każde nowe informacje jakie pojawiają się w tym temacie. Równocześnie dajemy gwarancję tego, że nasze rozwiązanie jest i zawsze będzie aktualne i zgodne z wymaganiami czy to naszych Klientów czy Ustawodawcy.


Pragnę zwrócić uwagę na fakt, że przepisy, nad którymi pracują obecnie nasi posłowie obowiązują już np. na Łotwie, gdzie obsługujemy firmę liczącą ponad 1000 aut. Dostosowaliśmy tam System Tiskel do lokalnych wymagań dzięki czemu nasz Klient mógł zachować ciągłość w działaniu. Aplikacja mobilna pełni tam również funkcję taksometru a klient po zrealizowanym zleceniu otrzymuje rachunek na adres e-mail. Wszelkie dane niezbędne do odtworzenia sposobu naliczenia płatności są kolekcjonowane w naszym Systemie na wypadek kontroli.


Sytuacja prawna dotycząca rynku taxi w Anglii jest równie ciekawa i podobnie jak w Polsce budzi wiele emocji. Tam właściciele firm taksówkowych muszą dbać o zachowanie odpowiednich procedur podczas przekazywania zleceń do kierowców. W maju 2017 roku reklamacja jednego z klientów, powołującego się na nowe przepisy, spowodowała wewnętrzną kontrolę w firmie, która to zakończyła się sprawą w sądzie. Dostawca oprogramowania dla tej firmy musiał wtedy wykazać, że jego system wysyła zlecenia zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.


Działając nie tylko w Polsce ale i za granicami naszego kraju rozumiemy jak ważne jest utrzymywanie systemu w zgodności z panującymi przepisami. Ze swojej strony gwarantuję, że zanim wskazane wytyczne zaczną obowiązywać będą już one zaimplementowane i przetestowane w naszym rozwiązaniu.


Tomasz Dobosz


Zapoznaj się z nową Ustawą.

prints-cropped_edytowane.jpg

17.06.19, 15:30

PODSUMOWANIE TARGÓW W WIELKIEJ BRYTANII

Właśnie wróciliśmy z Wielkiej Brytanii, Milton Keynes gdzie odbywały się targi taksówkowe PHTM EXPO 2019. Jesteśmy zbudowani tym, że mogliśmy wziąc w nich udział. Dzięki organizatorom wydarzenia, rok za rokiem, każda firma związana z rynkiem taksówkowym może zaprezentować swoje rozwiązania. Mnóstwo firm, mnóstwo osób zaangażowanych w biznes taxi - dwa pracowite dni.

Byliśmy oczywiście dobrze przygotowani i spodziewaliśmy się zainteresowania naszymi rozwiązaniami, ale jesteśmy wciąż pod wrażeniem tego jak popularne było nasze stanowisko. PHTM EXPO 2019 było miejscem, w którym zaprezentowaliśmy szczegółowo nasze Oprogramowanie ponad 20 razy. Poskutkowało to nowymi kontraktami oraz objęciem kilku zainteresowanych firm okresem testowym.


Tym wszystkim, którzy poswięcili nam swój czas: dziękujemy i zapraszamy do śledzenia naszych działań. 

prints-cropped_edytowane.jpg

10.06.19, 12:00

TARGI 2019 DZIEŃ TECHNICZNY!

Przygotowania do targów PHTM 2019 w Wielkiej Brytanii! Wydruki gotowe.

prints-cropped_edytowane.jpg

2.05.19, 08:00

CZAS NA ZMIANY!

Rok 2018 był dla nas bardzo pracowity. Dołączyła do nas między innymi SAWA TAXI z Warszawy oraz GREENCAB TAXI z Łodzi. Na Łotwie zaufała nam firma PANDACAB posiadająca ponad 1300 aut!

 

W czerwcu prezentujemy nasze rozwiązania na targach PHTM EXPO 2019 w Wielkiej Brytanii. Zapowiada się ciekawie!

 

Nie stój w miejscu - DOŁĄCZ DO NAS!

prints-cropped_edytowane.jpg

29.04.19, 11:30

KIOSK - NOWY PRODUKT!

Z przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy produkt służący do zamawiania taxi - KIOSK. Specjalnie przygotowany, solidnie wykonany stojak stanowi idealną reklamę Twojej firmy w miejscach takich jak: hotele, restauracje czy lotniska. Dostępne są dwa modele stojaków. Więcej dowiesz się w zakładce PRODUKTY.

prints-cropped_edytowane.jpg
bottom of page