top of page

O NAS

taxi-car.png

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy mogą pochwalić się solidną wiedzą oraz doświadczeniem w swoich dziedzinach. To dzięki ich codziennej pracy produkty firmy TISKEL oceniane są przez Klientów jako nowoczesne i niezawodne a całodobowe wsparcie techniczne i doradztwo jako w pełni profesjonalne.

Co ważne, każdy z nas, poza godzinami pracy ładuje baterie realizując się w swojej pasji. Wierzymy, że to nadaje nam charakterystyczny, pełen energii, styl działania i w dużej części temu zawdzięczamy dynamiczny rozwój naszej firmy.

IMG_8303-edited.jpg

TOMASZ DOBOSZ
PREZES

 

Zakochany w windsurfingu​

Kontakt i relacje z nowymi Klientami. Budowanie wizerunku i strategii firmy.

IMG_8304-edited.jpg

 

PAWEŁ CHMARA
PROGRAMISTA

Fotografia

Tennis ziemny

Specjalista PHP, Java Script, Angular, Android. Współtworzenie zalążków Systemu. Rozwijanie  naszych strategicznych projektów.

IMG_8294-edited.jpg

 

DOMINIK URBAN
WICEPREZES / PROGRAMISTA

 

Zapalony wspinacz wysokogórski

Zarządzanie architekturą oprogramowania oraz rozwijanie go.

IMG_8291-edited.jpg

 

KAMIL BRZYCHCY

OPIEKUN KLIENTA

 

Sport

Siłownia

Wsparcie techniczne i doradztwo. Kontakt z Kamilem cenią sobie wszyscy nasi Klienci.

IMG_8334-edited.jpg

 

GRZEGORZ WIŚNIEWSKI

WICEPREZES / PROGRAMISTA

 

"Dzień bez sportu dniem straconym"

Projektowanie i implementacja rozwiązań redukujących koszty call-center. Obsługa naszych Klientów.

IMG_8342-edited.jpg

 

PAWEŁ MIELNICZUK

PROGRAMISTA

 

Fitness i budowanie sylwetki

Specjalista Java Script, Angular. Rozwijanie naszych strategicznych 

projektów.

NASZA HISTORIA

02.2011

Pierwszy kontakt z firmą RADIO TAXI SERC z Wrocławia (około 170 aut). Omówienie wymagań, rozpoczęcie prac nad budową Systemu w oparciu o powstający dopiero rynek urządzeń i aplikacji mobilnych.

03.2012

Zarząd firmy RADIO TAXI SERC podejmuje decyzję o rozpoczęciu działania w oparciu o nasz System. Kilka miesięcy później współpracę z nami rozpoczyna kolejna wrocławska firma - SZACHOWNICA TAXI.

04.2013

Trzech wspólników: Tomasz Dobosz, Dominik Urban oraz Grzegorz Wiśniewski zakładają Spółkę SmartCAB. Cel powołanej spółki: tworzenie rozwiązań IT dla rynku taxi.

08.2013

Pozyskanie kluczowego Klienta, jedną z największych firm taxi w Warszawie - EKOCAB. System przechodzi zmiany i adaptacje na potrzeby nowej współpracy. W ciągu 5 lat firma zwiększa flotę aut z 200 do 1200.

01.2014

Spółka SmartCAB zmienia nazwę na TISKEL. Cały czas pozyskuje nowych Klientów w całej Polsce.

01.2015

Udział w I Targach Mobilnych w Warszawie, na Stadionie Narodowym. TISKEL zaprezentował swoje rozwiązania oraz w bloku prelekcji na temat rozwiązań mobilnych przybliżył słuchaczom zmiany zachodzące na Polskim rynku taxi.

04.2016

Udział w targach PHTM Exhibition 2016 w Wielkiej Brytanii. Pozyskiwanie nowych Klientów, kontaktów i inspiracji do wprowadzania ulepszeń w Systemie.

2017, 2018

Kolejne ulepszenia i modyfikacje wprowadzane w Oprogramowaniu pozwalają pozyskiwać nowych Klientów i budować niezawodne rozwiązanie.

02.2018

Pozyskanie Klienta spoza rynku taxi. Nawiązanie współpracy z Grupą LOTOS. Implementacja zmian w Systemie pod kątem branży kolejowej oraz integracja z wewnętrznym systemem Grupy LOTOS.

05.2018

Rozpoczęcie współpracy z firmą PANDACAB z Łotwy operującej w Rydze w oparciu o około 1300 taksówek. Wprowadzenie 3 dodatkowych wersji językowych Oprogramowania. Łączna liczba wprowadzonych zmian w Systemie to 138.

09.2018

Rozpoczęcie współpracy z firmą SAWA TAXI z Warszawy (około 800 aut). Integracja z wewnętrznymi systemami Klienta. Łączna liczba wprowadzonych zmian w Systemie to 86.

2019

Ważny rok pod względem działania globalnego, poza granicami Polski. Wizyta na targach PHTM Exhibition 2019 w Wielkiej Brytanii. Pozyskiwanie kolejnych Klientów i nieustanny rozwój Systemu.

bottom of page